FITNESS CLUB 24 – DYSTRYBUCJA SPRZĘTU

Zatrudniamy około 100 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o wysoką jakość produktu oraz wykonują usługi serwisowe. Prowadzimy oddział w Niemczech, który zapewnia szybką reakcję w przypadku wystąpienia usterki. Fitness Club 24 jest jedną z największych, a zarazem najbardziej doświadczonych firm w Europie zajmująca się kompleksowym wyposażeniem fitness klubów. W swojej ofercie posiadamy sprzęt nowy, używany i regenerowany. Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat. Prowadzimy również własne kluby fitness, dzięki czemu wiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w tym biznesie.

Na swoim koncie mamy setki kompletnie wyposażonych klubów. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania Klientów nie tylko z Polski i Europy, gdzie mamy już ugruntowaną pozycję, ale i Afryki czy Azji.

Wszystkie nasze działy (produkcja, regeneracja, lakiernia, kontrola jakości), biuro oraz magazyny znajdują się w jednej lokalizacji, co znacznie usprawnia wszelkie podejmowane działania. Realizacją zamówienia zajmujemy się od początku do końca.

Oferta kompleksowego wyposażenia siłowni

Znajdziesz u Nas wszystko czego potrzebujesz

0
+
lat doświadczenia
0
+
realizacji w różnych krajach
0
+
pracowników
0
+
zregenerowanych maszyn
0
+
zadowolonych klientów
0
m2
powierzchni magazynowych

3 magazyny o łącznej powierzchni powyżej 10 000 m2

Ponad 3000 maszyn fitness dostępnych od ręki

Posiadamy w naszych magazynach tysiące sprzętów do wyposażenia siłowni i klubów fitness dostępne od ręki

Naszą polityką jest utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, aby błyskawicznie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów. 3 magazyny o powierzchni ponad 10.000m2 robią wrażenie. Zaprojektowany dla naszej firmy profesjonalny system składowania maszyn fitness pozwala na optymalne rozmieszczenie urządzeń i przechowywanie jeszcze większej ilości: maszyn siłowych, bieżni, rowerków, orbitreków, bram do treningu funkcjonalnego etc.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. Zobacz jak wygląda największa firma dystrybuująca sprzęt fitness w Polsce. Obejrzyj na własne oczy magazyny i sprzęt, a także krok po kroku proces regeneracji. Jeżeli nie masz czasu na przyjazd, zapraszamy do obejrzenia filmu z drona, pokazujący mały skrawek naszych magazynów.

Zobacz film z drona – nasze magazyny

Chcesz nawiązać z nami owocną współpracę?

Cały czas poszukujemy nowych dystrybutorów. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w branży fitness, z tego względu regularnie bierzemy udział w targach o międzynarodowym oraz ogólnokrajowym zasięgu.

Kontaktiere uns

Kontaktiere uns

    Contact us

    Contact us

      Napisz do nas

      Szybki kontakt